הכשרת  מטפלי אדמה

הכשרת מטפלים אדמה 

 

מידע על ההכשרה

שיטת אדמה מגע של טבע וכדי העיסוי הם כלים  טיפוליים לעוסקים במקצועות המגע ברפואה המשלימה. ההכשרה מיועדת למטפלים בעלי הסמכה ממוסד מוכר ללימודי רפואה משלימה.

בהכשרה:
*שיטת טיפול מתקדמת שעושה שינוי בהסכמת הגוף והמודעות
*מגוון מניפולציות חדשות שמאפשרות עבודה במגוון גדול
של אפשרויות ועוצמות מגע.
*עבודה נכונה עם הכדים למיצוי הפוטנציאל שלהם
*חלוקה של הגוף לארבעה רבדים של גוף שמתאימה לשיטת הטיפול עם הכדים.

 לבחירתכם קימות שלוש הכשרות בקליניקת במבוק – הרצליה:

1). הכשרת "מדיצטיית המגע": עיסוי כדים בשיטת אדמה- כשהמודעות נרגעת הגוף משתחרר,    סילבוס: עיסוי ספורטאים, טיפולים יבשים , בחום או בקור.  10 הקטות, ארבעת הרבדים ושלושת העומקים.  10 מפגשים של  בני 5 שעות כל אחד. 20% תאורתי, 80% מעשי. מתאים למטפלים מוסמכים ברפואה משלימה. מחיר ההכשרה: 7,000ש"ח . המחיר כולל את סט אדמה.

2). הכשרת "עיסוי כדים לספא": עיסוי כדים  מפנק ומשחרר בטכניקות של הנעת נוזלים סילבוס: ארבעת הרבדים, 10 הקטות לעיסוי מרגיע ומשחרר,  עיסוי לימפטי, פילניג גוף וטיפול ירדן. 4 מפגשים של  בני 5 שעות כל אחד. 20% תאורתי, 80% מעשי. מתאים למטפלים מוסמכים ברפואה משלימה. מחיר ההכשרה: 5,000ש"ח . המחיר כולל את סט אדמה.

3). הכשרת עיסוי פנים קוסמטי:  עיסוי בסט כדים יחודי (תלתן) המיועד לטיפולי פנים לתחום הקוסמטיקה, בקרוב פרטים נוספים! סילבוס: 4 מפגשים של  בני 5 שעות כל אחד. 20% תאורתי, 80% מעשי. מתאים למטפלים מוסמכים ברפואה משלימה. מחיר ההכשרה: 5,000ש"ח . המחיר כולל את סט אדמה.

להרשמה למפגש הכירות  לחצו כאן 

להרשמה להכשרת מטפלים לחצו כאן 

למועדי הכשרות הבאות לחצו כאן

לקרוא עוד על יתרונות הכדים עבור המטפלים לחצו כאן

למידע נוסף צרו קשר:

אימייל:           saritamibara@gmail.com  ,  sarit@adamma.info
שרית עמיבר אנקורי  054-6809070