טיפולי כדים

עיסוי הכדים הגיע מעולם טיפולי המגע, לאחר שנים של עיסוק בשיאצו, עיסוי ורפלקסולוגיה, בחרתי להתמקד בכלי טיפולי שיאפשר לי לדייק את הטיפול ולהאריך את הקריירה שלי בשנים רבות. עיסוי הכדים מתבסס על הידע של שיטות המגע ומדייק אותו עבור המטפל והמטופל וכך נוצרות וורסיות שונות לטיפול יחד עם מגוון רחב של שיטות טיפול קיימות  

עיסוי ספורטאים

ריכוך של שרירים תפוסים, שרירים גדולים רקמות קשות הנעה של נוזלים רבים, הופך לקל מאוד עם הכדים, האחיזה הנוחה יחד עם הטקסטורות הייחודיות מאפשרות עיסוי עמוק וחזק בלי מאמץ מצד המטפל ומאפשר גם למטפלים קטנים להיות מאוד אפקטיבים גם עם גוף גדול.

20151112_131604

ליווי הריון

בזמן ההריון הגוף עמוס נוזלים ורגיש מאוד למגע, במיוחד במצב הזה הכדים מאפשרים למטפל להרגיע את המטופלת ובאותו הזמן להניע נוזלים באפקטיביות מבלי ליצר לחץ על הגוף.  

עיסוי מרענן לעור הפנים שמאפשר להגיע לכל נקודה ונקודה להניע את הנוזלים כדי להחזיר לעור את המראה הרענן,
בניגוד לכלים ממתכת או מקרן מהחי או פלסטיק לכדים יש טקסטורה נעימה במיוחד הניתנת לחימום או קרור ומרגישה טבעי על העור.  ארבעה כדים אחד לפילינג השני להרגעת העור השלישי לפינוי רעלים והנעה של חומרי תזונה לעור והרביעי לנקודות הרגישות חוויה של בריאות

עיסוי ספא

חווית חושית של חמש תחושות מגע מהטבע, עיסוי מפנק שמרגיע את הגוף מעיין, חלוק נחל, חול ים, גלים ואשד כל אחד בתורו בחווית מגע חושית.