מגזין בריאות+ של YNET : על טיפול הכדים בספא אקאשה .. נגמרו הרעיונות לטיפולים חדשים? אלא שחמש דקות אל תוך הטיפול, והציניות מתפוגגת. 10 דקות נוספות על מיטת הטיפולים, ואני כבר ברקיע אחר. מדובר בכדים קטנטנים שחוממו מראש ומשמשים ככלי להעברת מגע מפנק, מצד אחד, אבל קשיח וחודרני באזורים שדורשים זאת. הכדים השונים בעלי מרקמים שונים, ואני בוחר את אלו שגורמים לי להרגשה נעימה יותר. החום הנעים של הכד והנגיעות בשרירים הדואבים, גורמים לי להירדם לשניות, או דקות ולהתעורר שוב אל העונג. מדובר, ללא ספק, בחוויית מגע רוחנית ומיוחדת במינה.

 

סלונה על חמשת הספאים המפנקים בארץ  ..מומלץ שלפחות תרשו לעצמכם להגיע ליום פינוק במתחם ספא אקאשה  המעוצב ותבחרו לכם עיסוי משחרר הספא מציע טיפול חדש ויוצא דופן: עיסוי כדים בעלי מרקמים שונים , בו המטופל בוחר את תחושת המגע הנעימות לו, הטמפרטורה והעוצמה להתאמה אישית מתוך מגוון של תחושות..

כתבה של שוש חזן גרינברג מקפה דה מארקר ..נשכבתי על מיטת הטיפולים והתמסרתי לתחושות. שרית טפטפה שמן על גופי בעזרת ה"מעיין" ואחר כך החלה לעבור על גופי תוך שהיא מחליפה את סוגי הכדים לפי הצורך, וגם את מידת הלחץ והתנועה. ישנן עשר תנועות שונות שמתאימות למה שרוצים לעשות – מעברים ארוכים, לחיצות בדרגות שונות, סיבובים וכך הלאה. שרית הצליחה למצוא אצלי את הנקודות התפוסות (בעיקר בצוואר למשל) בלי שאמרתי לה, והכדים מסוג "אשד" שהם המתאימים ביותר, פשוט פילסו את דרכם על העור שלי עד לשיחרור. (וניסיתי אחר כך לעשות "קנאקים" בצוואר, מה שאני תמיד עושה בגלל ה"תפיסות" – לא היה שום צורך, הכל היה רך ומשוחרר)..

 

אתר התירות הישראלית על חמי געש המחודשים   .. טיפול הקיץ המומלץ הוא טיפול המתבצע על ידי עיסוי בכדי חרס חמים שילוב של חמישה סוגי כדים שיוצרים אפקט מרגיע, פותחים חסימות ומניעים זרימה מאוזנת בגוף. מדובר בכדים קטנטנים שחוממו מראש ומשמשים ככלי להעברת מגע מפנק, מצד אחד, אבל קשיח וחודרני באזורים שדורשים זאת.

 

 

חמי געש ב EFIFO Magazin  : ..הטיפול בכדים לא דומה לשום דבר שאתם מכירים. הם חמות, מרגיעות ומגיעות לכל מקום בגוף החום, עוצמת הלחץ, הצורות, והטקסטורה של כל כד עושים בגוף קסם. לעיתים הכדים הקטנטנים והחמימים מעבירים מגע מפנק ולעיתים הם קשוחים בהתאם לאיזור המטופל. כמובן שתוכלו לבחור את סוג הלחץ שאתם אוהבים ..יד המטפל כמעט ולא מורגשת, הכדים הם אלו המטפלים בכם.

 

 

מתוך כתבה באתר TNET על עיסוי הכדים בהילטון : ..תוך חמש דקות הבנתי כי בחירת המסאז' שלי אינה מגוחכת כללוכלל כפי שנשמעה תחילה. התמסרתי .. בטיפול מרגיע ומשחרר וזאת לאחר אבחון הנקודות הדואבות. התחושה הייתה של ריחוף  מדובר בעיסוי יחודי נעים ומענג..

רוח כדים – TLVTIMES
הטיפול שבחרנו היה “עיסוי כדים“, מדובר בטיפול חדשני הייחודי לחמי געש שבמהלכו המטפל או המטפלת משתמש בשלל כדים קטנים חמים המונחים על הגוף באזורים שונים ולמעשה בדרך זו מעניקים התחדשות ורעננות לגוף. אחרי כ45 דק’ של טיפול זו בדיוק התחושה שאיתה יצאנו, העור בהק מרעננות וחיות, והכניסה המהירה שאחר כך לתוך המים התרמו מינרליים רק שיפרה את התוצאה הטובה ממילא.

 

 

מתוך כתבה באתר TNET על עיסוי הכדים בהילטון : ..תוך חמש דקות הבנתי כי בחירת המסאז' שלי אינה מגוחכת כללוכלל כפי שנשמעה תחילה. התמסרתי .. בטיפול מרגיע ומשחרר וזאת לאחר אבחון הנקודות הדואבות. התחושה הייתה של ריחוף  מדובר בעיסוי יחודי נעים ומענג..

 

מגזין מנטה מרץ 2014 מדור פינוקים מנטה