קרין חן

קארין חן, קוסמטיקאית פרא רפואית ומעסה הוליסטית, בעלת מכון פינת חן בקרית חיים,
בוגרת מכללת איב סנטר,בעלת תעודת הסמכה מקצועית של ארגון הקוסמטיקאיות הבינלאומי – סידסקו, מורה בכירה לקוסמטיקה במכללת נאוה קולאז'.
תחומי התמחות – טיפולי פנים, הסרת שיער, מניקור ופדיקור רפואי, שימוש בטכנולוגיית IPL לחידוש העור והסרת שיער וטכנולוגיית RF למיצוק.

עיסויי גוף הוליסטיים –  העיסוי המומלץ ביותר עיסוי כדי אדמה עיסוי של חמישה מרקמים ותחושות מעולם הטבע: עיסוי בכד מעיין, גלים, חול ים, חלוק נחל ואשד.  חוויית עיסוי משחררת את המודעות ומחדשת את הגוף.

גישתי לעולם האסתטיקה – הנפש והגוף הם יחידה אחת, והשאיפה היא ליצור הרמוניה ביניהם, אחרי הכל, העור משקף באופן ישיר את מצבנו הרגשי.
אני מאמינה בחיבור האמיתי של גוף האדם לטבע הסובב אותו, ועולם הצומח שסביבנו העניק מאז ומעולם פתרונות לבעיות שונות ומגוונות במישור הבריאותי והקוסמטי.
התכשירים הקוסמטיים מותאמים אישית לפי אבחון העור – סוג ומצב העור, אינם מכיל חומרים משמרים, חומרי צבע מלאכותיים ומרכיבים שנחשבים למזיקים, ריחם הנעים הוא בשל השמנים האתריים שיש בהם.
בטיפול אני שמה דגש על יחס אישי, אווירה רגועה, ומגע מפנק.

קרין חן

 

עיסוי כדים אצל קרין חן

מטופלות מספרות על קארין חן:

" עיסוי הכדים האקזוטי שעברתי הוא חוויית גוף בלתי נשכחת. כמו בלילות אלף לילה ולילה טבלתי לתוך שלל מרקמים, ריחות ושמנים ריחניים שעיטרו וליטפו את הגוף. תודה קארין על 60 דק' חלומיות של מסע בתוך הכדים, הניחוחות והצלילים. פשוט סיפור כדים!   "
קארין חן -פינת חן   ששת הימים 58, קריית חיים 050-6897711