שרית עמיבר

נעים להכיר שמי שרית עמיבר 
ואדמה מגע של טבע היא הדרך שלי ברפואה המשלימה, טיפול הוליסטי מרגיע לאיזון נוזלים בגוף שמאפשר לגוף לחזור לעצמו.
הכדים ושיטת אדמה הם התוצאה של 10 שנות עבודה  בהן חקרתי  את תנועת הנוזלים בגוף ופיתחתי  דרכים כיצד לעזור לגוף לתקן את עצמו בצורה יעילה ונעימה. 
אדמה מגע של טבע  היא גישה חדשה בעולם הרפואה המשלימה ששמה את האיזון הנוזלים בגוף במרכז ואת הסימנים שהגוף נותן כמפת הדרכים לאיזון הגוף.

"הקיום שלנו בעולם נע בין שני חומרים שונים המים שזורמים מלמעלה למטה, שנעים ללא הפסקה.
והאדמה שאוצרת בתוכה אוצרות קסומים ונותנת לנו יציבות. שיש בינהם איזון נוצר הקסם שנקרא חיים".
שרית עמיבר
אדמה מדע של טבע

את לימודי הרפואה המשלימה התחלתי בשנת 97 בבית הספר "תמורות", למדת  שיטות מסורתיות לאיזון הגוף,  איך לטפל ולהקשיב לגוף ולזהות את הסימנים שהגוף נותן. 
2007 אחרי שנים של  לימודים משלימים וטיפולים בבתי ספא, בקלינקות וקופות חולים פתחתי את "במבוק" הקליניקה שלי לרפואה משלימה  שם יכולתי להתמקד במקרים שמעניינים אותי, הריון ולידה,   פיברו מאלגיה, מגרנות, כאבי גב  ומקרים מיוחדים נוספים  כאשר הגעתי למסקנה שחסר לי משהו, רציתי להרחיב את יכולות הטיפול שלי מעבר למה ששתי הידיים שלי יכולות, להיות מסוגלת לטפל במגוון רחב של תנועות טיפוליות, עוצמות , בדיוק רב יותר ולהביא יותר תוצאות באותו זמן טיפול וכך אוכל לתת מענה לקהל רחב של מטופלים.

את ההשראה ל"כדי האדמה" קיבלתי מהטבע,  חיפשתי תחושת מגע טבעית ונעימה, שמזכירה חלוקי נחל שמוצאים בכינרת, החול הרטוב על שפת הים , אדוות המים מקיפות את כפות הרגליים היחפות. הזיכרונות של חיים בצד הטבע  את התחושות הברורות שנשתמרו בזיכרונות ילדותי  פה בישראל, יחד עם אחותי  בוגרת בצלאל עיצבנו כלי טיפול שמחזירים את התחושות האלו אל עולם הטיפולים במגע. 

כמטפלת הרגשתי את ההבדל חשתי בפעם הראשונה שהחזקתי את כדי העיסוי.  אחיזה  קלה, טבעית ונוחה:  כף היד נחה סביב צוואר הכד בטבעיות וככל שניסיתי את הכדים מצאתי יותר תנוחות אחיזה וכולן הרגישו מאוד טבעיות ונוחות לטיפולים ארוכים ולימים עמוסי טיפולים בקליניקה. בטיפולים ראיתי את ההבדל על הידיים שפחות חשופות למים, למלחים של פילינגים , שמנים וקרמים  הן נשארות יותר יבשות ופחות אדומות ונוקשות.  חיממתי את הכדים וגיליתי כשחום הכד התרכז בחלק התחתון של הכד ולא למעלה  בכתר. ככה יכולתי לטפל בכדים חמים מבלי לחשוף את כפות ידי לחום במשך שעות ארוכות.

רתמתי את הידע שלי בטיפולי הגוף והעברתי את האנרגיה התנועתית אל הכדים ומהכדים ישירות לגוף המטופלים, היכולת להניע את הכד בכל קצב ולכל מקום שרציתי הייתה שינוי נהדר. הכדים שטו על הגוף ונטמעו בכל שקע וקימור בגוף מבלי לברוח מהיד, מבלי  לאבד את המומנטום או את הלחץ שרציתי להפעיל.  מצאתי יכולת לעבוד הרבה יותר חזק או הרבה יותר חלש ובלי מאמץ מיוחד. בנוסף  התאפשר לי לעבוד על 4 רבדים בטיפול אחד או להתייחס לכל רובד בנפרד ליצירת טיפול מתאים לכל סוגי המטופלים באשר הם.
שיטת אדמה נולדה כאשר הבנתי את האפשרויות הטיפול החדשות שטמונות בכדים, בהכשרות אני מלמדת את שיטת אדמה כשיטה בפני עצמה.
אני מזמינה אותכם לבקר באתר אדמה לקרוא ולראות את הסרטונים והתמונות אשמח לענות על כל שאלה בנושא הכדים. צרו קשר כדי להזמין טיפול בכדים אצלי או לפי אזור מגוריכם ברשימת המטפלים באתר אדמה.

להתראות ושיהיה לכם יום מקסים ♥

בברכה,

שרית עמיבר